ahoj

moje jméno je Denisa

Jsem každým coulem holka z Moravy, která žila pět let v Praze a dva roky v Británii. Říká se, že genetika má obrovský vliv na to, v čem jsme šikovní, a v čem zase méně. Já byla už od malička hodně upovídané děvče se sklonem spíše ke kreativním činnostem, jako je psaní nebo malování. Dlouho jsem však tyto svoje dovednosti potlačovala na úkor něčeho, v čem jsem si myslela, že musím být dobrá, ale co mě v podstatě nenaplňovalo.

Zlom v podobě založení blogu

Zlom přišel v roce 2017 se založením mého blogu Defree. V témže roce jsme se s přítelem vydali na cestu do Střední Ameriky, konkrétně na Kubu. S velkou cestou přišla i myšlenka na založení blogu, kde budu všechny zážitky sdílet s ostatními. Až tady jsem si vyzkoušela, jaké to je, být redaktorkou, fotografkouvypravěčkou svého vlastního života.

Protože jsem od malička přirozeně komunikativní člověk, který má rád pozornost, zhlédla jsem se v sociálních sítích, které spravuji nejen sama sobě, ale také mým klientům, kteří mi dali svou důvěru a své know-how pro to, ho šířit dál tím správným směrem a na vhodných kanálech napříč internetem.

Začátky v onlajnu

V online marketingu jsem se začala vzdělávat a získávat ucelený přehled o tom, jak to v těchto vodách chodí.

V začátcích mi byl skvělým učitelem kurz Digitální garáž, který mi poskytl ucelený přehled o základech v onlajnu. O tom, jak psát a přemýšlet nad texty, jsem se dozvěděla mnohé díky kurzům od Michelle Losekoot. No a spoustu nových informací jsem nabyla také na kurzech osobního marketingu s Filipem Kahounem. Za největší přínos v profesním životě ale zatím považuji certifikované kurzy od Hubspot Academy, kde jsem úspěšně dokončila kurz Social Media Marketing a s dalšími pokračuji.

Ráda pomůžu a vysvětlím, nechytračím

Nehledejte u mě naučené poučky a marketingové fráze. Se svými klienty se snažím hovořit lidskou řečí, co nejvíce zefektivnit společnou práci, a navrhnout přesně takovou strategii, díky které dosáhnete svých cílů. Svou pozornost zaměřuji především na malé a střední podniky, a tak pokud i vy tak trochu bojujete s časem, a otázka typu: „Co mám pořád na ty sítě přidávat“ je u vás na denním pořádku, propojte se se mnou a pojďme společně vymyslet něco skvělého.