kurzy marketing

3 tipy na skvělé kurzy nejen z oblasti marketingu

Asi to známe všichni. Pokud se aspoň trochu pohybujete v oboru, který se mění jako počasí, možná sotva stíháte hlídat novinky, natož je v podnikání nebo v práci aplikovat. Času je málo a práce hodně. Pokud však chcete držet krok s dobou a technologiemi, pravděpodobně vás další studium nemine. Protože jsem si sama ukousla ze svého času několik hodin hledáním kvalitních kurzů, rozhodla jsem se vám dát 3 tipy na ty nejzajímavější zdroje, kde najdete skvělé kurzy, a některé zcela zdarma.

Kurzů je na internetu opravdu velká spousta, a věřím, že ověřené tipy se vám budou hodit, protože nikdo z nás nechce jen zbytečně vysolit pár set korun nebo dokonce pár tisíc.

Pojďte se tedy spolu se mnou podívat na ty, které jsem měla možnost vyzkoušet, a ke kterým se ráda vracím.

Hubspot Academy

Jedny z nejpopulárnějších kurzů na Hubspot

Hubspot asi není třeba dlouze představovat. Já sama jsem dostala na Hubspot Academy tip a jsem moc ráda, že jsem si na jejich kurzy našla konečně čas.

Jedná se o celosvětově známou platformu, kde najdete nejrůznější kurzy z oblasti marketingu nebo obchodu. Pokud se chcete zdokonalovat v sociálních sítích, obsahovém marketingu, reklamě nebo třeba v tvorbě webových stránek na WordPress, rozhodně by tato platforma neměla uniknout vaší pozornosti.

Kurzy jsou zcela ZDARMA a po absolvování všech lekcí vás čeká souhrnný test. Pokud ho úspěšně dokončíte, můžete se těšit na příjemnou odměnu v podobě certifikátu, který má však omezenou platnost. Tuším 2 roky. Každopádně si myslím, že to bude individuální v závislosti na daném kurzu.

hubspot academy certifikát

Kurzy jsou kompletně v angličtině, ale se skvělými lektory. Momentálně dokončuji kurz na obsahovou strategii, a jsem moc nadšená z toho, jak jsou kurzy koncipovány, kdo je vede a jakým způsobem je celá problematika vysvětlována. Nechybí ani příklady z praxe.

Za mě můžu jednoznačně doporučit a na kurzy se můžete podívat právě zde.

Coursera

Coursera je skvělou možností podívat se pod ruce i světově uznávaným lektorům. Řekla bych, že z toho, co jsem zatím mohla vidět, se jedná o nejpropracovanější a nejkvalitnější zdroj pokud se zajímáte o IT, marketing, obchod nebo třeba psychologii. Kurzů je ale v nabídce mnohem víc a rozhodně doporučuji na ně hodit oko.

V nabídce najdete jak certifikované kurzy, které jsou většinou placené, tak i kurzy, které můžete dokončit bez certifikace. Informace najdete vždy u daného kurzu, včetně délky trvání. Všechny kurzy probíhají samozřejmě v angličtině, takže je to skvělá možnost, jak získat kvalitní informace z oboru a zároveň procvičit a zdokonalit angličtinu.

Oblasti, ze kterých můžete vybírat

Spoustu kurzů najdete pod hlavičkou světoznámých univerzit i lektorů, takže jsou jistou zárukou kvality i celosvětového uznání. Co však budete muset investovat je především váš čas. Spousta kurzů je totiž koncipována i na několik týdnů včetně různých úkolů, které musíte splnit pro postup dál. U některých zpoplatněných kurzů máte také možnost si zažádat o tzv. Financial Aid. V případě, že si nemůžete placený kurz dovolit, je možnost jej studovat zcela zdarma. Více se o této možnosti můžete dozvědět přímo na stránkách Coursery, nebo mi pro více informací napište.

coursera kurzy

Seduo

Online vzdělávací portál Seduo.cz

Konečně se dostáváme taky do českých vod. Seduo je česká online vzdělávací platforma, kde najdete celou řadu kurzů z různých oborů. Nechybí kurzy z oblasti marketingu, psychologie, placené reklamy, životního stylu nebo třeba jazyků. Myslím, že si tady přijde na své opravdu každý.

Skvělé na těchto kurzech je to, že nejsou mnohdy vůbec dlouhé, jsou skvěle zpracované a lektoři dokážou vaši pozornost skutečně udržet. Dozvíte se cenné informace z oboru a ještě máte možnost získat osvědčení o absolvování kurzu. Některé kurzy máte možnost studovat i zcela zdarma. Jiné jsou zpoplatněny, ale stále za velmi dobrý peníz.

seduo kurzy
V nabídce najdete kurzy placené i ZDARMA

Seduo nabízí také varianty pro zaměstnance. Pokud má váš zaměstnavatel uzavřenou smlouvu se Seduo, můžete se ke všem kurzům dostat zcela zdarma a každý den studovat právě to, co vás zajímá. Já tuto možnost využívala bohatě v minulých letech.

Za mě můžu vřele doporučit kurzy:

  • Jak se prodat textem od Michelle Losekoot
  • Osobní marketing I., II.
  • Obsahová strategie
  • Obsahová strategie III.: Jak na persony
  • Gmail – buďte pánem své pošty
  • Google disk – mějte svá data pod kontrolou
  • Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech I., II.

Na všechny kurzy se můžete podívat právě zde.

seduo kurzy

Jak se vám dnešní tipy na kurzy líbily? A je pro vás některý ze zdrojů novinkou, kterou určitě vyzkoušíte?

Jako vždy budu moc ráda, když ohodnotíte tento článek nebo mi zanecháte komentář tady dole pod článkem.

Mohl by vás zajímat také článek 6 aplikací pro sociální sítě, které si zamilujete.

Jak se ti článek líbil?

Hlasuj ↓

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení 1

Nikdo zatím nehlasoval. Buď první!

Sdílej s přáteli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY