pece o vlasy - BC Moisture Kick Schwarzkopf

Moje péče o vlasy s bc bonacure moisture kick řadou

Krásnou neděli všem. Doufám, že ještě využíváte posledních pár hezkých dnů na to, vyrazit někam na výlet. Já se včera místo výletů věnovala sepsání článku na téma vlasy.

Hodně lidí okolo mě se totiž často ptá na to, co používám, jak si vlasy upravuji, že vypadají tak či onak, nebo kolik času vlastně ráno strávím v koupelně stylingem. Proto jsem se rozhodla, sepsat vše, co dělám a používám.

Musím říct, že co se vlasů týče, jsem tak trochu puntičkář. Nemám ráda momenty, kdy se třeba musím honem rychle nachystat, a nemám svůj vyhraněnej čas na to, se připravit jak já potřebuji.

O vlasy se starám ráda. Už si tak nějak zvykly na to věčný foukání, česání a lakování, že pokud to neudělám, jsou jako dráty a nejsem prostě spokojená. Asi je to už nějaká diagnóza. 😀

Hydratace na prvním místě

Značku Schwarzkopf a konkrétně řadu BC Moisture Kick jsem začala používat od první návštěvy mé již stálé kadeřnice v Praze. Tehdy mě náprava vlasů z jiného salónu stála nekřesťanské peníze a byla jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní Radmily, která mi z té černoty na hlavě vykouzlila hotovej zázrak.

Řada Mositure Kick slouží pro vlasy, které trpí nedostatkem hydratace, což moje vlasy údajně trpěly hodně.

  • Šampón 

Používám Hyaluronic Moisture Kick, který už kupuji v litrové verzi. Je super i proto, že nemusím střídat po nějaké době stále jiné a jiné šampóny. Nádherně voní, ještě lépe hydratuje, stačí ho opravdu málo a i přes to pění a čistí krásně.

  • Bezoplachový kondicionér

Moje stálice od prvopočátku. Nikdy předtím jsem kondicionéry nepoužívala, protože mi vlasy spíš zjemňovaly a nedržely při stylingu vůbec žádný tvar. To ale není případ tohoto kondicionéru. Voní úplně stejně jako šampón a má dvě složky, které se před použitím musí protřepat.

  • Hydratační balzám

Je pro mě novinka. Používám ho velmi krátce, ale stejně jako jeho příbuzní z řady voní nádherně, má jemnou konzistenci a velice dobře se do vlasů zapracovává. Používám ho především jako ochranu kvůli častému fénování, nebo používání žehličky (se kterou mimochodem tvořím i vlny).

Finální styling

Jak už jsem psala, vlasy si fénuji a opravdu nikdy nechodím spát s mokrou hlavou. Finální styling už upravuji pouze velkým kulatým kartáčem, se kterým vlasy podfoukám tak, aby nebyly příliš rovné a zafixuji lakem.

Roky už nepoužívám jiný lak než Tony&Guy Creative Extreme Hold Hair Spray. Žádný jiný lak mi nesedí a nezafixuje vlasy tak dobře, jako právě tento.

No a to je vše co rutinně používám na své háro. Vlasy si myji asi 3x do týdne a ráno už jen stylinguji. Zabere mi to asi 15 – 20 minut bez mytí. Pro někoho je to možná po ránu dlouhá doba, ale já osobně jsem si na to už tak zvykla, že si neumím představit, že bych tyhle kroky vynechala. Musím se ale přiznat, že si užívám i dny, kdy dám vlasy do drdolu a nemusím vůbec nic.

Samozřejmě za vším je dlooouhé hledání a testování těch pravých produktů, učení se mít grif v ruce a vytvořit to, co chcete. Určitě se nespokojte jen s produkty z drogérie, a pokud nejste spokojeni, vyzkoušejte i profesionální kosmetiku. Je jedno zda to bude právě řada od Schwarzkopf, nebo jiná. Život je o hledání a každé vlasy potřebují jinou péči. Nebojte se poradit a zkoušejte!

Mějte krásný zbytek víkendu a dejte mi třeba do komentářů vědět, zda produkty z řady Bonacure znáte, nebo co jsou vaše oblíbené produkty na vlasy.

Jak se ti článek líbil?

Hlasuj ↓

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení 0

Nikdo zatím nehlasoval. Buď první!

Sdílej s přáteli

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY