Zara-Floral-Mystery

Zara Floral Mystery – Láska na první přičichnutí

Ahoj všichni. Tak konečně se většina z nás dočkala. Teplé bundy a těžké boty jsme vyměnili za lehký svetřík a tenisky. Taky miluju, když se příroda probouzí k životu a můžu zase sledovat, jak to okolo žije.

Musím ale říct, že vůni stromů a prvních jarních květin si moc neužiji. Pro mě znamená jaro především alergii a to konkrétně sennou rýmu. Taky jí trpíte? Pokud ano, asi víte, jaké nepříjemnosti to s sebou nese. Únava, skleněné oči, rýma, pšikání. No, na následujících pár týdnů budu mít o zábavu postaráno ve formě sběru kapesníků kam se podívám.

Dneska to ale určitě nebude o mých alergiích, ale o vůni, ke které si naopak strašně ráda přičichnu klidně i několikrát denně. Stala se totiž mou láskou na první přičichnutí. Řeč bude o nově objevené vůni Zara Floral Mystery.

Zara - Floral Mystery vůně
Zara – Floral Mystery v plné kráse

K mým stálicím dlouhodobě patří především Bvlgari Goldea Rose, Lancome La Vie Est Belle a nově i vůně od Rituals Fleurs de L’Himalaya. Všechny tyto vůně jsou od sebe dosti odlišné a určitě ta nejvýraznější ve sbírce je právě od Lancome, kterou používám hlavně přes zimu.

Na jaro a léto preferuji svěžejší vůně, které jsou však něčím osobité a u kterých vím, že na první přičichnutí jsou to TY ony, které chci nosit celý den s sebou (na sobě).

Jednou z takových vůní se nedávno stala právě Floral Mystery.

Kde ji seženete a co v ní ucítíte?

Musím říct, že když jsem v OC Chodov objevila krámek Zara home, bavilo mě se třeba jen kochat těmi krásnými věcmi, nebo tou vůní, která se po celé prodejně line. Určitě doporučuji pokud chcete nějaký neotřelý dárek, nebo si zkrášlit byt nějakým fajn doplňkem. Já si udělala radost mimo jiné právě zmiňovanou toaletní vodou Floral Mystery. Když jsem ji na prodejně zkoušela, bylo jasné, že jde se mnou domů. 😀

Je těžké vůni samu o sobě popsat, ale snad vám složení trochu napoví.

  • hlava – citron, černý rybíz, lotosový květ
  • srdce – rosná pivoňka, bambus, jarní magnolie
  • základ – světlá dřeva, jantar, růžová broskev
Zara - Floral Mystery
Zara – Floral Mystery (Made in Spain)

Chválím nejen originální vůnivelikost 100 ml, ale také krásný flakónek s magnetickým uzávěrem a v neposlední řadě fakt, že i přes dennodenní použití neubývá rychle. Možná trochu nepotěší cena 999 Kč, ale za tak krásnou a neotřelou vůni to opravdu stojí. Výdrž je průměrná, ale už jsem si několikrát vyslechla, že krásně voním i po několika hodinách nošení.

Za mě tedy určitě STOJÍ ZA TO a dávám palec nahoru!

A co vy? Máte nějakou oblíbenou vůni, kterou nosíte právě na jaro/léto? A chtěli byste recenzi na další zmiňované vůně v článku? Dejte mi vědět v komentářích.

Tak jo, snad jsem vám dala zase nějaký příjemný tip, mějte krásný zbytek dne a užívejte toho krásného počasí.

Jak se ti článek líbil?

Hlasuj ↓

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení 0

Nikdo zatím nehlasoval. Buď první!

Sdílej s přáteli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY