chvilka relaxu v bublinkach

Voňavý a barevný relax s Lush cosmetics

Týden je přesně v polovině, a tak si myslím, že se šikne vyrukovat s nějakým příjemným tipem na zrelaxování třeba na víkend. Řeč bude o přírodní kosmetice Lush.

Když už mám totiž tendenci si vážně parádně odpočinout od toho každodenního shonu a zrovna mě popadne nálada brodit se kupou lidí v pražských obchoďácích, zapadnu jednoznačně do Lushe. Líbí se mi nejen tím, jaké oku lahodící produkty prodávají, ale i jaký postoj mají k výrobě samotné a životnímu prostředí. Všechny produkty jsou veganské, vyráběné ručně, bez zbytečných obalů a NEJSOU testovány na zvířatech.

Nedávno přišel právě jeden z těch dnů, kdy jsem si říkala, že pořádně se naložit do vany plné barev a třpytek, by nebyl zas tak špatný nápad. No a jak je u mě zvykem, musela jsem si nejdřív projet celý webový stránky, abych si alespoň předem ujasnila, pro co že tam vlastně jdu. Nemám totiž ráda, když v krámě přecházím třeba 30 minut, prodavačky na mě koukají a já se pořád ne a ne rozhodnout co si vezmu. Ne že by to na tom internetu bylo lepší. Když má někdo sortiment, který byste nejraději vykoupili celý, je to těžký. Asi to taky znáte, co?

Produktů mají opravdu spoustu od různých mýdélek, šampónů, tělových sprchových gelů, tabletek na zuby až po mé oblíbené koupelové bomby a pěny.

Tentokrát jsem využila slev, které nyní probíhají na krámcích Lushe a popadla tři nové pěny a jednu koupelovou bombu. Strašně oceňuji vždy příjemný personál a možnost si produkty vyzkoušet. Když budete chtít, rádi vám bomby, nebo pěny rozpustí ve vodě, abyste si před nákupem udělali představu, jaká krása vás čeká doma ????. Co se týče masek a šampónů, tam nejsem tak zběhlá, ale co vím, můžete si říct o vzoreček, takže nekupujete zajíce v pytli.  Což je taky příjemný a všude vám to nenabídnou.

Nádherná koupelová pěna Luxury lush pud 🙂
neskutečná barevná show Luxury lush pud
Lush Yellow submarine
Potápějící se Yellow submarine
Lush Over and over má nádhernou pomerančovo-mandarinkovou vůni
Over and over se nenechal zahambit 🙂

Pro mě je to jeden z nejvoňavějších krámků. Vždy si tu přítomnost barev a vůní strašně užívám a při výběru se už těším na tu magii ve vaně.

A jaké jsou tedy hlavní výhody těchhle produktů?

Určitě se někdy vyplatí popustit kačku za něco, z čeho budete mít neskutečnou radost i požitek. I taková maličkost udělá opravdu své a mimo vůně a krásných barev se vám odmění i neskutečnou hydratací. Já osobně jsem docela lajdák co se týče nějaké péče o pokožku a že jsem docela sušinka. Každopádně po jedné takové koupeli, mám na další 3 týdny vystaráno. ????

Za mě teda rozhodně palec nahoru a vy mi dejte vědět, jestli Lush znáte, používáte a zda máte nějaký oblíbený produkt, pro který chodíte třeba pravidelně.

Jak se ti článek líbil?

Hlasuj ↓

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení 0

Nikdo zatím nehlasoval. Buď první!

Sdílej s přáteli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY